Havárie vody České Budějovice, zajištění servisu vody a topení, plynové přípojky, budování kanalizací, rozvody vody, plynové vytápění a kotle, ohřev vody, průtokové ohřívače, podlahové topení.

Instalatéři a topenáři Bechyně, komplexní služby v oblasti instalatérských prací – montáže, opravy, rekonstrukce a údržbu vodoinstalačních zařízení v bytech, rodinných i panelových domech a výrobních či administrativních budovách. Provádíme drobné instalatérské práce i práce většího rozsahu.

Instalatéři Blatná, instalatérské a topenářské práce, opravy havárií potrubí. Kotleny jejich projektování, montáže a výstavba, servis a údržba, rekonstrukce a řídící systémy. Pokládání podlahového topení a jeho instalace.

Havárie vody Český Krumlov, opravy havarijních situací v případě prasklého potrubí, opravy kotlů a bojlerů, opravy ohřívačů teplé a užitkové vody, opravy tlakových zásobníků. Rozvody a montáže topení. Kotle na tuhá paliva, kotle na kapalná paliva, kotle na plyn, elektrické kotle a kamna. Rekonstrukce vytápění.

Havárie vody Dačice, havárie vody, zajištění havarijního servisu 24 hodin, instalatérské práce, čištění kanalizace, topenářské práce, montáž a servis plynových spotřebičů, revizní zprávy, rekonstrukce bytových domů a bytů, malířské práce, zednické práce. Údržba a servis plynových kotlů.

Instalatéři a topenáři Hluboká nad Vltavou, Poskytujeme komplexní služby v oblasti chemického, ručního a strojního čištění veškerých domovních odpadů, provádíme rekonstrukce a výměny rozvodů odpadu.

Havárie vody Jindřichův Hradec, havarijní servis vody a plynu, instalatéři a topenáři, rozvody studené a teplé vody, rozvody plynu, montáž a servis plynových kotlů, čištění kanalizace.

Instalatéři a topenáři Kaplice, voda, plyn, topení, instalatérské a topenářské práce v uvedené lokalitě, rekonstrukce bytů, malířské a lakýrnické práce, stavební činnost.

Havárie vody Milevsko, zajištění havarijního servisu, instalatérské a topenářské práce, voda, plyn, topení, plynové kotle, montáž průtokových ohřívačů, rekonstrukce koupelen.

Instalatéři a topenáři Písek, kompletní instalatérské práce, rozvody vody, odpadů, osazování vodoměrných a revizních šachet, instalatérské potřeby.Montáž plynových, topenářských a vodovodních rozvodů. Prodej potřeb pro plynaře, topenáře a instalatéry. Dodávky kotlů, radiátorů a sporáků.

Havárie vody Prachatice, zajištění instalatérského servisu, topenářské práce, čištění odpadů, rozvody plynu a vody, servis plynových kotlů.

Topenáři a instalatéři Sezimovo Ústí, zajištění havarijního servisu, instalatérské a topenářské práce, voda, plyn, topení, plynové kotle, montáž průtokových ohřívačů, rekonstrukce koupelen.

Havárie vody Slavonice, instalatérské a topenářské práce, čištění odpadů, rozvody vody, rekonstrukce koupelen, montáž a servis kotlů.

Instalatéři a topenáři Strakonice, rozvody vody, odpadů do novostaveb i rekonstruovaných domů, opravy a úpravy vodovodů, rekonstrukce koupelen a bytových jader, výměny zařizovacích předmětů, montáž a dodání ohřívačů vody, venkovní vodovodní rozvody,montáž plynových kotlů, kompletní rozvody plynu a napojení na spotřebiče, používaný materiál - ocelové, měděné i plastové trubky.

Havárie vody Tábor, technické služby voda, topení, plyn. Instalatéři a topenáři Tábor zajistí bezproblémové čištění kanalizace, montáž vodoměrů, rozvody topení.

Instalatéři a topenáři Vodňany, rozvody potrubí, čištění kanalizace, rekonstrukce koupelen a WC, podlahové topení, plynové kotle, solární panely, servis kotelen.

Havárie vody Vyšší Brod, topenářské práce, instalatérská pohotovost, čištění odpadů, rozvody v plastu i mědi, podlahové topení, solární ohřev.

Havárie vody Jihočeský kraj

Instalatérské práce, topenářské práce, servis kotlů, montáže topení, čištění kanalizací.

Instalatéry, topenáře, plynaře a prodejce instalatérského materiálu pro region Jihočeského kraje.

Dokáže Vaše firma vyřešit havárie vody,topení, nebo plynu?

Tak nás neváhejte kontaktovat !!!

Budete prezentováni jako instalatéři a topenáři Jihočeského kraje.

Instalatéry a topenáře pro lokality :

České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Prachatice, Blatná, Milevsko, Vimperk, Vodňany, Týn nad Vltavou, Soběslav, Kaplice, Trhové Sviny, Třeboň, Dačice, Mirovice, Mirotice, Volyně, Volary, Protivín, Netolice, Zliv, Hluboká nad Vltavou, Horní Planá, Vyšší Brod, Nové Hrady, České Velenice, Suchdol nad Lužnicí, Lišov, Veslí nad Lužnicí, Bechyně, Sezimovo Ústí, Mladé Vožice, Nová Bystřice, Slavonice

V případě, že Vaše firma bude mít zájem, a bude schopna zajistit obslužnost ve dvou i více lokalitách je to Vaší výhodou.