Havárie vody Středočeský kraj

Havárie vody Benešov, topenářské a plynařské práce, rekonstrukce koupelen, rozvody vody, čištění kanalizace, vodovodní řád, koupelny na klíč. Plynové kotle, rozvody plynu, radiátory.

Havárie vody Beroun, kompletní instalatérské práce, rozvody vody, odpadů, osazování vodoměrných a revizních šachet, instalatérské potřeby.Montáž plynových, topenářských a vodovodních rozvodů. Prodej potřeb pro plynaře, topenáře a instalatéry. Dodávky kotlů, radiátorů a sporáků.

Havárie vody Brandýs nad Labem, instalace rozvodů pitné a užitkové vody, opravy, rekonstrukce, poruchová služba, pokládání vodovodních rozvodů v objektech i do země, servis a údržba kanalizačních systémů, odstraňování poruch a závad kanalizace

Havárie vody Čáslav: rozvody vody, topení a plynu. Instalatérské práce, servis plynových kotlů, kompletní rozvody plynu, čištění kanalizace a odpadů.

Havárie vody Černošice, Instalatér s odborností na kanalizace. Provádí čištění kanalizací tlakovou vodou, strojní čištění odpadů a kanalizací, revize kanalizační kamerou a frézování kanalizace. Havarijní služba pro Středočeské a Pražské kanalizace.

Havárie vody Český Brod, rozvody vody, odpadů do novostaveb i rekonstruovaných domů, opravy a úpravy vodovodů, rekonstrukce koupelen a bytových jader, výměny zařizovacích předmětů, montáž a dodání ohřívačů vody, venkovní vodovodní rozvody,montáž plynových kotlů, kompletní rozvody plynu a napojení na spotřebiče, používaný materiál - ocelové, měděné i plastové trubky

Havárie vody Dobříš, montáže vnitřního plynovodu a přípojek, etážové vytápění, podlahové topení, ležaté kanalizace, potřebná osvědčení, certifikáty a oprávnění pro plynofikaci podložená evropskými zkouškami a svářecími státními zkouškami.

Havárie vody Kladno, specializace na havárie vody v oblasti Kralupy nad Vltavou, Velvary, Slaný, Kladno. Zajišťujeme montáže plynových kotlů, kompletní plynofikaci, profesionální čištění kanalizací.
 
Havárie vody Kolín veškeré topenářské a instalatérské práce včetně připojení plynu. Veškeré práce provádí naši zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a absolvují pravidelná školeni. Působíme zejména ve Středočeském kraji a Praze.
 

Havárie vody Kralupy nad Vltavou, Odolená Voda.Provádění kompletních instalatérských, topenářských, plynoinstalačních a stavebních prací včetně poradenské činnosti. Nabídka revizí. Profesionální instalatéři a topenáři jsou k dispozici 24 hodin denně.

Havárie vody Kutná Hora, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rozvody odpadů, vody a plynu, montáže podlahového vytápění a slunečních konektorů.

Havárie vody Lysá nad Labem, Milovice: instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací, rozvody plynu, servis plynových kotlů, plynové přípojky, podlahové topení.

Havárie vody Mladá Boleslav Zajištění instalatérských prací, rozvody vody, rozvody plynu, čištění kanalizace.

Havárie vody Mělník kompletní dodávky instalací vnitřních i venkovních rozvodů plynu, připojení plynových spotřebičů, dodávky a montáž skříní HUP, dodávky materiálu pro rozvody plynu

Havárie vody Neratovice, instalatérské a topenářské práce. Servis plynových kotlů, revize, čištění kanalizace, plynové přípojky.

Havárie vody Nymburk instalace rozvodů pitné a užitkové vody, opravy, rekonstrukce, poruchová služba, pokládání vodovodních rozvodů v objektech i do země, servis a údržba kanalizačních systémů, odstraňování poruch a závad kanalizace.

Havárie vody Poděbrady strojní čištění kanalizace, prodej instalatérského materiálu, instalatérské práce.

Havárie vody Rakovník, instalatérské práce, řešení havarijních stavů, čištění kanalizace, rozvody topení, plynové připojení, kompletní řešení pro vodu, plyn, topení.

Havárie vody Říčany. Provádíme montáže vody, topení, plynu, instalatérské práce, prodej instalatérských a topenářských potřeb. Prodáváme tepelná čerpadla, solární panely, vybavení koupelen, potrubí, kotle, radiátory, baterie. Jsme registrováni pro program Zelená úsporám.

Havárie vody Slaný, instalatérské práce Slaný, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Kladno. Čištění kanalizace, topenářské práce, přípojky plynu, plynové kotle a kotelny.

Havárie vody Sedlčany. Téměř dvacet let Vám nabízíme kvalitní instalatérské a topenářské práce. Sídlem naší firmy jsou Sedlčany a působíme na Příbramsku, Dobříšsku,Táborsku a Benešovsku. Dle domluvy jsme ale ochotni realizovat zakázky prakticky po celých Čechách.